Carpisa kabelky

Carpisa kabelky

Pri kúpe kabeliek sa rozhodujeme nielen medzi farbou či rôznymi ozdobami, vybrať si musíme aj značku a výrobcu. Tento výber síce nemusíme spraviť vedome, ale rozhodne by to bolo vhodné, pretože značka je zárukou určitej úrovne kvality. Pri kabelkách kvalita síce nie je až tak dôležitá, ale riskovať kúpu nekvalitnej čínskej kabelky naozaj nemá cenu.

Najväčšie množstvo výrobcov značkových kabeliek sa nachádza v Taliansku. Za hlavné mesto sveta kabeliek môžeme označiť Miláno. V tomto meste sídli alebo má svoje obchody väčšina talianskych módnych gigantov. V Miláne pôsobí Prada, Dolce Gabbana  a iné luxusné značky.  Taliansko však ponúka aj cenovo prijateľné kabelky. Sem môžeme radiť výrobky od spoločnosti Carpisa. Kabelky Carpisa spĺňajú všetko, čo od talianských kabeliek očakávame – štýl, eleganciu a nespochybniteľnú originalitu.

Carpisa kabelky je najlepšie kupovať priamo v Taliansku. Hoci táto myšlienka na prvý pohľad môže znieť zvláštne, Miláno je viac ako iba na dosah. Do Milána pravidelne z Bratislavy lieta Ryanair a ceny leteniek  sú veľmi prijateľné. Takto možno spojiť výlet s príjemným nakupovaním na jednej z najluxusnejších módnych ulíc na svete. Je však potrebné si pripraviť veľa peňazí, pretože takému luxusu, aký nájdete v Miláne, sa len ťažko dá odolať.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.