Kabelky e-shop

Kabelky e-shop

Kabelky patria k tovarom, ktoré sú najčastejšie predmetom kúpy v internetových obchodoch. Pre e-shopy je takýto tovar ako stvorený. Malý, ľahký, ľudia ho kupujú a sú ochotný zaň zaplatiť aj vyššie sumy.

Na Slovensku existuje niekoľko e-shopov s kabelkami. Niektoré sa na kabelky špecializujú, iné majú v ponuke okrem kabeliek aj iné módne doplnky či oblečenie.  Ľudí láka nakupovanie kabeliek na internete najmä  pre ceny, ktoré eshopy sú schopné ponúknuť. Tieto ceny sú neraz o niekoľko desiatok percent nižšie, ako tomu je pri bežných kamenných obchodov. Tento stav je ľahko vysvetliteľný. Prevádza bežné kamenného obchodu v niektoro z našich obchodných domov nie je lacná. Nájom za pár metrov štvorcových je vysoký a to vedie k tomu, že ak chce obchod byť ziskový tak musí pri každej kabelke uplatňovať vysoké marže. V mnohých prípadoch tieto marže presahujú hranicu sto percent.

Okrem ceny sú ľudia do eshopov s kabelkami lákaní aj šírkou ponuky. Bežné obchody sú kvôli cenám nájmu nútené predávať na obmedzenej ploche, kde môžu vystaviť iba zopár kusov kabeliek. Naproti tomu eshopy ničím takýmto nie sú limitované. Veľkosť katalógov internetových obchodov je prakticky neobmedzená, z čoho majú radosť predovšetkým zákazníci.

Určite si pozrite:

  • Tašky a kabelky Existuje pomerne málo výrobkov, ktoré sú takmer ako stvorené […]
  • Kabelky Mimibazár Kabelky je možné kupovať rôznymi spôsobmi. Najčastejšie tak […]
  • Kabelky online Kabelky patria medzi tovar, ktorý sa vynikajúco predáva najmä […]
  • Mini kabelky Len ťažko možno pochopiť, keď niektoré ženy chodia do […]
  • Dolce Gabbana kabelky Luxus, to je to, za čím stoja kabelky od známeho talianskeho […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.