Kabelky Guess

Kabelky Guess

USA stojí iba za niekoľkými naozaj ikonickými módnymi značkami. Jednou z nich je Guess, ktorý nie úplne možno označiť za americkú  značku. Guess bol založený na konci 80-tych rokov 20-teho storočia štyrmi bratmi Marcilianovcami, ktorý do USA emigrovali z Francúzska. Nápad  Guess je určite európsky, hoci peniaze na rozbehnutie tohto projektu boli čisto americké.

Guess začínal svoju púť k sláve predajom riflí. Tie sa na trhu rýchlo ujali a cesta k úspechu bola pre Guess otvorená.

K úspechu značky Guess významne prispeli výborné reklamné kampane, v ktorých účinkovali významné topmodelky ako Claudia Schiffer či Eva Herzigová. Pre tieto modelky tieto kampane takisto boli prostriedkom  k získaniu slávy.

Značka Guess sa tiež objavila vo filme Návrat do budúcnosti z roku 1985, kde hlavný hrdina nosil rifle Guess, ktoré mali byť ušité špeciálne iba pre tento film. V 80-tych rokoch boli rifle Guess jednoznačne najpopulárnejšími džínsami na svete. Táto situácia sa však zmenila v nasledujúcom desaťročí, kedy Guess zaznamenal výrazný prepad predaja.

Guess v súčasnosti vyrába aj kabelky rôzneho druhu. Tieto kabelky je možné kúpiť v špeciálnych obchodoch, ktoré nesú slávne meno Guess. Prípadne je možné tieto kabelky kúpiť na internete.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.