Lonsdale kabelky

Lonsdale kabelky

Kabelka patrí k žene takmer nerozlučne. Čo žena, to iný vkus, to iná kabelka. S kabelkami je to veľmi podobné ako s topánkami – na trhu ich je nepreberné množstvo. Ženy si môžu vyberať po mnohé hodiny. Následne ich kúpia a môžu si doma vytvárať zaujímavú zbierku.

Vo svete kabeliek poznáme dva základné typy: spoločenské a športové. Tieto dva druhy kabeliek sa v zásade ničím významným nelíšia. Rozdiely nájdeme iba v použitom materiáli a v rôznych ozdobách. Moderné ženy preferujú predovšetkým športové kabelky, pretože sa hodia k ich životnému štýlu a k ich odevu.

Lonsdale patrí k významným výrobcom športovej módy. Okrem módy určenej na šport vyrába a predáva aj bežnú mestskú módu, do ktorej môžeme zaradiť aj športové kabelky.

Firma Lonsdale vznikla v Anglicku na konci 19-ho storočia a je pomenovaná po grófovi s Lonsdale, ktorý ako prvý zorganizoval boxerský zápas s rukavicami.  Lonsdale neskôr podnikala najmä v oblasti výroby odevov a pomôcok pre profesionálnych boxerov.  Z tejto minulosti vo firme stále veľa zostalo, ale firma sa už dávno neobmedzuje iba na výrobu boxerského oblečenia. Ako už bolo spomenuté, Lonsdale vyrába aj kabelky, ktoré ako je zrejmé s boxom určite nič spoločného nemajú.

Určite si pozrite:

  • Valentino kabelky Všetky ženy si plne uvedomujú, aký nepopierateľný význam majú […]
  • Puma kabelky Ele  gancia môže mať množstvo podôb. Hranice módy […]
  • Kabelky Gaudi Kabelky patria k tomu najlepšiemu, čo existuje vo svete […]
  • Plesové kabelky Plesy patria k tradičným spoločenským udalostiam, ktoré sa […]
  • Kabelky David Jones Kabelky patria k základne výbave každej ženy. Pre niektoré sú […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.