Talianske kabelky

Talianske kabelky

Každá žena túži mať vo svojej skrini čo možno najviac štýlových a elegantných kabeliek. Tento štýl a elegancia však neprichádza automaticky. Vyrobiť naozaj vkusnú kabelku je otázka umenia, ktorým nedisponujú všetci výrobcovia a tvorcovia kabeliek. Spoľahnúť sa ale možno na talianske kabelky. Výrobcovia v Taliansku majú za sebou desiatky rokov produkcie toho najlepšieho, čo svet ponúka. Taliansko nevyrába iba dokonale navrhnuté kabelky, Taliansko je dizajnérska veľmoc, ktorá stojí za líniami Ferrari, luxusného nábytku či interiérové dizajnu tej najvyššej kvality.

V minulosti bola hlavným mestom módy v Taliansku Florencia – dnes ním je predovšetkým Miláno. V tomto meste sídli ikona talianskej luxusnej módy – Prada. Táto značka však rozhodne nie je prístupná bežne zarábajúcim ľuďom. Prada je luxus, ktorý si môžu dovoliť iba bohatí ľudia. Taliansko však ponúka aj množstvo značiek, ktoré sú dostupné aj s bežným slovenským platom.

Ak plánuje investovať do talianskych kabeliek, tak najlepšie je spraviť si malý výlet do Milána. Našťastie Bratislava ponúka pravidelné lacné lety do tohto mesta, takže výlet nemusí byť taký drahý, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Do Milána pravidelne lieta Ryanair, ktorý je známy svojimi nízkymi cenami.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.