Valentino kabelky

Valentino kabelky

Všetky ženy si plne uvedomujú, aký nepopierateľný význam majú kabelky ako módny doplnok  ženy, ktorá má záujme vyzerať elegantne a pôsobiť príjemne na svoje vnímavé okolie. Kabelky, ako každý iný módny doplnok, sú často predmetom luxusu. Je ich možné veľmi jednoducho zbierať, skladovať a pýšiť sa nimi. Ako pri mnohých iných veciach, aj pri kabelkách nerozhoduje iba kvalita, ale aj značka. Niektorí ľudia si všímajú takmer výhradne značky kabeliek, pretože nedokážu vnímať tento kus módnej elegancie vlastnými očami. Značka výrobcu je niečo, čo im dáva autoritu.

Medzi najznámejšie značky kabeliek patria Valentino kabelky. Valentino je módna značka a zároveň módny návrhár, ktorého celé meno je Valentino Clemente Ludovico Garavani. Svet módy ho však pozná najmä pod krstným menom Valentino.

Valentino sa narodil v Lombardii v Taliansku, odkiaľ odišiel za štúdiom módy do Paríža. Po skončení školy v Paríži aj určitý čas pracoval, ale nakoniec sa vrátil do Talianska a začal podnikať v Ríme. Neskôr sa presunul do vtedajšieho talianskeho hlavného mesta módy, do Florencie.

Valentino sa stal známy najmä svojimi červenými odevmi. Z tohto dôvodu je vo svete známy aj ako Valentino Red (červený Valentino).

Určite si pozrite:

  • Lonsdale kabelky Kabelka patrí k žene takmer nerozlučne. Čo žena, to iný vkus, […]
  • Dolce Gabbana kabelky Luxus, to je to, za čím stoja kabelky od známeho talianskeho […]
  • Puma kabelky Ele  gancia môže mať množstvo podôb. Hranice módy […]
  • Kabelky Gaudi Kabelky patria k tomu najlepšiemu, čo existuje vo svete […]
  • Kabelky Gussaci Kabelka je podstatnou súčasťou ženského šatníka. Veľkosťou […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.